Huddinge Gymnastikförening logo
GLÄDJE - GEMENSKAP - RESPEKT - MÖJLIGHETER

Prova på

 

Du har möjlighet till Gratis prova-på träning med Gymmix på flera olika vis,

  • den första veckan på vår- (v2) resp. höstterminen (v35), boka dig i boka-passs och prata med assistenten på passen du går på.
  • be om en gratisbiljett när du kommer till hallen, som du fyller i med namn och e-postadress. Gratisbiljetten gäller som betalning på ett valfritt träningspass i mån av plats för en person en gång.

Välkommen!

 
14-dagars provträning

 

GRATTIS och VÄLKOMMEN!

Skapa en användare i BOKA PASS och var noga med att skriva in namn och e-postadress, samt mobilnummer om du vill få SMS notifieringar vid ändringar av pass som du är bokad på. Mer instruktioner om boka-pass hittar du HÄR.

 

Därefter kan du boka dig till de pass du vill prova. Glöm inte att ta med din provträningsbiljett till första passet, där assistenten skriver in det datum provträningen börjar att gälla. Du har därefter två veckors gratis träning på våra pass.

 

Var det roligt och du vill fortsätta? Köp års-, termins- eller klippkort? HÄR finns information om hur du betalar och vad det kostar.

Hoppas vi ses på ett träningspass inom kort!

 

Återigen Välkommen!

Kläder
Stöd HGF
Sociala medier